aA

Miło nam, że możemy pomóc

Chciałam serdecznie podziękować wszystkim współpracownikom, strony przyjazne latanie za poprowadzenie i za interesowanie się moją sprawą.

Leciałam z Anglii do Polski z niepełnosprawną wnuczką. Niestety zostałam potraktowana jak człowiek drugiej kategorii pomimo, że miałam odpowiedni papier potwierdzający, że mam otrzymać pomoc ze strony lotniska. Niestety pomocy nie otrzymałam, przy odprawie zostałam przetrzepana jakbym przemycała coś nielegalnego przez co nie zdążyłam na mój lot. Rodzina poinformowała lotnisko oraz firmę przewozową o tej sytuacji. Po powrocie do Polski napisałam zażalenie oraz o zwrot kosztów przejazdu. I tak odezwali się do mnie ze strony przyjazne latanie, gdzie miły pan pokierował mnie co mam dalej robić. Z każdą decyzją lub z nowym postępowaniem odzywano się do mnie i informowano mnie co ma dalej robić. I tak dzięki współpracy z nimi wywalczyłam zwrot za lot na który nie zdążyłam oraz zadośćuczynienie za potraktowanie mnie i mojej wnuczki.

Więc jeszcze raz serdecznie dziękuję. Jeśli ktoś miał problem w jakiejś sytuacji z liniami lotniczymi lub lotniskami Polecam tę stronę na pewno Państwu pomoże!!!

Izabela

Razem osiągniemy więcej.
Dołącz już dziś (wpisowe tylko 70 PLN) lub zostań indywidualnym darczyńcą, przekazując dowolną kwotę na konto stowarzyszenia:

28 2130 0004 2001 0654 8325 0001

lub poprzez system płatności elektronicznych.
Wesprzyj nas