aA

Nasi ludzie

na www

Katarzyna Martynowicz

Prezes Zarządu

Jedna z założycielek stowarzyszenia Przyjazne Latanie. Pracowała na lotnisku i w biurze podróży (również jako kasjer lotniczy), zna więc realia tej branży z punktu widzenia instytucji, jak i od strony pasażera.

Zawiłości dotyczące procedur, dokumentów, obsługi oraz praw pasażerów nie są dla niej tajemnicą. Niezastąpiona w obsłudze klienta, szczególnie w sytuacjach kryzysowych i wymagających skutecznego działania.

Od 20 lat zajmuje się tłumaczeniami i uczy angielskiego, więc potrzeba zrozumiałej komunikacji jest dla niej priorytetem. Lubi podróżować po świecie i jest przekonana, że latanie może być naprawdę ‘przyjazne’.

Zobacz
aneta

Aneta Prusinowska

Członek Zarządu

Jedna z założycielek stowarzyszenia Przyjazne Latanie. Od 2000 roku związana  z branżą turystyczną – kierownik biura podróży oraz specjalista ds. obsługi klienta. Jest również kasjerem lotniczym. Zajmowała się także obsługa pasażerska dla czeskich linii lotniczych CSA i belgijskich Brussels Airlines na lotniskach w Krakowie i Warszawie.

Dodatkowo zajmuję się tłumaczeniami z i na język czeski. Ukończyła szkolenia z zakresu mediacji – posiada certyfikaty z mediacji oraz mediacji gospodarczych. Jest wpisana na listę Stowarzyszenia Mediatorów Gospodarczych. Nie może się już doczekać, aż linie lotnicze zdecydują się na tę ‚przyjazną’ formę rozstrzygania sporów…  :)

Zobacz
Wnuk Agata

Agata Wnuk

Członek zarządu

Od kilku lat współpracuje z organizacjami pozarządowymi pomagając przy tworzeniu i realizacji projektów. Od 2013 r zaangażowana w rozwój naszego stowarzyszenia, odpowiada za prawidłowe i zgodne z wytycznymi rozliczenia. Doradca w zakresie zakładania spółdzielni socjalnych i tworzenia biznesplanów. Dzięki jej analitycznemu umysłowi nasz budżet i formalności są pod kontrolą.

Zobacz
1 2